Pięciu chętnych na przebudowę Parku Polińskiego

21.10.2014
Pięciu wykonawców złożyło swoje oferty w kolejnym przetargu na modernizację parku im. Józefa Polińskiego na Grochowie. Oferty, które dziś otwarto, dotyczą kwot od 8,77 mln zł do 9,99 mln zł.
  
Park Polińskiego na Grochowie

Park Polińskiego zmieni swój wygląd
 

Planowana od kilku lat rewitalizacja parku im. Józefa Polińskiego będzie największą inwestycją realizowaną ze środków dzielnicy w tym roku i zarazem ostatnią w tej kadencji samorządu. Jeśli uda się podpisać umowę z wykonawcą, prace powinny rozpocząć się jeszcze w tym roku i potrwają do 2015 roku. W czasie ich trwania park będzie niedostępny ale tylko w miejscu prowadzonych prac. Pozostała część terenu ma być otwarta dla mieszkańców.


TJ


Więcej na ten temat

Wasze komentarze

64x64

Sąsiad napisał:

Skala największej inwestycji w dzielnicy na poziomie 9-10 mln zł to nie jest dużo - raczej niepokojąco mało. Porównajcie to proszę z innymi dzielnicami, wtedy wyjdzie jaka jest pozycja Pragi płd na tle innych. Proponuję porównać koszt największej inwestycji i inwestycji ogółem w danej dzielnicy.
2014-10-21 21:32

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia