Mieszkaniec pyta, gdzie jest chodnik?

13.10.2015
Według zapewnień ZDM 200-metrowy odcinek chodnika na granicy Pragi Północ i Targówka miał zostać zbudowany jeszcze w tym roku. Jaki jest status tej sprawy, pyta mieszkaniec Szmulowizny.

Ulica Radzymińska, fot. KMI


Tylko 200 metrów...

"Szanowni Państwo, od kilku lat śledzę zabiegi mieszkańców Pragi Północ i Targówka dotyczące budowy "zapomnianego" fragmentu chodnika długości ok. 200 metrów po południowo-wschodniej stronie ul. Radzymińskiej, na granicy obu dzielnic (odcinek od ul. Otwockiej (d. Wołomińskiej) do ul. Naczelnikowskiej). Codziennie właśnie po tej stronie Radzymińskiej przechodzi kilkaset (a może i ponad tysiąc) pieszych udających się na przystanki autobusowe, czy do okolicznych sklepów wielkopowierzchniowych - przejście drugą stroną ulicy, gdzie jest chodnik, jest nie tylko czasochłonne, ale i niebezpieczne, bo wymaga przejścia kilka razy przez ulicę. Z korespondencji przesyłanej z ZDM do mieszkańców i Urzędu Dzielnicy Praga Północ wynika, że wykonanie wspomnianego chodnika miało nastąpić w 2015 r. Uprzejmie proszę o informację, jaki jest status tej sprawy?" - pisze w liście do ZDM Krzysztof Michalski.


TJ

Więcej na ten temat

Wasze komentarze

64x64

kaczka pstra napisał:

źle zbudowano ten wiadukt choć nie tak dawno, zbyt wąski prześwit pod ulicę i chodniki bo teraz z obu stron chodnik jest zbyt wąski a na tym zakręcie na chodniku po stronie torów można zostać celem jakiegoś rozpędzonego auta.
2015-10-14 15:35
64x64

gość napisał:

Decydenci z w/w urzędów tamtędy nie chodzą .......
2015-10-13 13:06

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia