Menelski przystanek

07.04.2014
- Przystanek autobusowy na Radzymińskiej przy Śnieżnej jest non-stop "okupowany" przez meneli. Starsza osoba czy kobieta z dzieckiem nie ma możliwości usiąść czy nawet przejść obok - pisze w liście do naszej redakcji mieszkanka Szmulowizny.

Przystanek Śnieżna 01 na Radzymińskiej

Zlot alkoholików na przystanku

- Przystanek jest opanowany przez miejscowych zdegenerowanych meneli, którzy raczą się alkoholem nabywanym w pobliskich całodobowych sklepach alkoholowych. Oddają mocz pod siebie, palą papierosy, proszą o pieniądze lub śpią zajmując całą ławkę! Mieszkańcy oczekujący na autobus nie mają możliwości skorzystania z wiaty i stoją pod gołym niebem! Ludzie non-stop dzwonią na Straż Miejską. Ta sytuacja trwa już od kilku dobrych lat! - czytamy w liście.

Za dużo sklepów alkoholowych?

Z naszych obserwacji wynika, iż sytuacja na wskazanym przystanku nie jest aż tak tragiczna jak przedstawia go autorka listu. Należy natomiast zastanowić się czy w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku Śnieżna 01 powinny funkcjonować aż dwa sklepy sprzedające alkohol oraz czy ilość wydanych koncesji na sprzedaż alkoholu na terenie dzielnicy nie przekroczyła już niebezpiecznego progu.
 

TJ

Więcej informacji


Wasze komentarze

64x64

D napisał:

Niestety ale autorka listu ma rację :( Fotoreporterom akurat udało się uchwycić na zdjęciu normalnych ludzi czekających na autobus ale na ogół jest tam zbiorowisko szmulkowskich meneli pijących i sikajacych pod siebie. Ja czekając na autobus na tym przystanku z dzieckiem nigdy bym nie odważyła tam usiąść a co dopiero swoje dziecko posadzić. A co do sklepów alkoholowych to fakt jest ich na pradze stanowczo za dużo co kilka metrów można kupić alkohol a całodobowe apteki można policzyć na palcach jednej ręki. Jest to bardzo przykre i nasze "kochane" władze powinny się tym zainteresować a nie cieszyć się, że menele wzbogacają ich kabzę kupując alkohol bo nie ukrywajmy, że pańswo ma z tego zyski a normalny obywatel nie może nawet na głupim przystanku usiąść i poczekać na autobus a bilet skasować trzeba. Tragedia poprostu
2014-04-08 19:27
64x64

Aśka napisał:

Na zdjęciu widać trzy osoby siedzące na ławeczce ale żadnego menela. Czyżby menelem w przebraniu był człowiek z dzieckiem albo babeczka z laską? Propozycja kolejnego celu dla straży - niedaleko, na parkingu koło kauflandu menele spokojnie dręczą kupujących o drobne "na bułkę", zawsze tam urzęduje kilku pijaczków.
2014-04-07 20:54
64x64

oko napisał:

a gdzie są STRASZNICY MNJEISCY :))) pilnują fotoradarów ???
2014-04-07 13:49
64x64

Ł napisał:

Nowo wyremontowane przystanki tramwajowe na Zielenickiej (koło Teatru Powszechnego) to też siedlisku meneli, wieczorami śpią na przystankach, w dzień spożywają na nich alkohol, straż miejska przejeżdża obok i nic nie reaguje... A najśmieszniejsze jest to, że na przystanki są skierowane kamery monitoringu... I na co tu idą nasze podatki...
2014-04-07 12:32
64x64

:D napisał:

to przystanek menela farmazona!!!
2014-04-07 11:26
64x64

prażan napisał:

Przykre to,ale to jest Praga.Tu mieszka wielu wykluczonych,długotrwale bezrobotnych i mających na bakier z prawem.Oni nie pójdą do eleganckiego butiku cz hipsterskiej knajpy.Nie kupią ubrań w modnym sklepie.To jest rejon zapomniany przez Boga,ludzi i władze.I jego mieszkańcy mają tego pełna świadomość. Tylko sklepy,które mają koncesję na sprzedaż alkoholu,mają szansę na to żeby się utrzymać w tej okolicy.Wszelkie inne biznesy wykończyła skutecznie CH Wileńska. A dlaczego aż tyle tych sklepów z alkoholem?A może autor spyta urzędników odpowiedzialnych za przyznawanie koncesji?
2014-04-07 10:43
64x64

mariabi napisał:

Jak nie będzie sklepów - powstaną mety.Inne rozwiązanie poproszę :-) Niestety nie mam pomysłu na meneli. :-(
2014-04-07 10:24

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia