Papuga "wpadła" do bistro na Targowej

08.08.2016
Kiedy pracownicy bistro przy ul. Targowej otworzyli dziś lokal przywitała ich… papuga. Pracownicy zaopiekowali się nietypowym gościem do czasu przyjazdu Patrolu Eko. Papuga trafiła do Ptasiego Azylu.

st. strażnik Aneta Sakowska z Referatu ds. Ekologicznych Straży Miejskiej m.st. Warszawy


Centralne Stanowisko Kierowania straży miejskiej zgłoszenie o nietypowej wizycie w restauracji na terenie Pragi Północ otrzymało przed godz. 12.00. Na miejsce skierowano Patrol Eko.

Pracownikom bistro udało się złapać papugę. Została umieszczona w pojemniku. Papuga pozwalała się wziąć w ręce. Nie wiadomo kiedy i jak dostała się do restauracji. Z relacji pracowników wynikało, że ptak był już w lokalu, kiedy go dziś otworzyli – odpowiada st. strażnik Aneta Sakowska z Referatu ds. Ekologicznych Straży Miejskiej m.st. Warszawy.

Papuga została przewieziona do Ptasiego Azylu. W tym roku strażnicy miejscy z Patrolu Eko już 14 razy pomagali papugom, które znalazły się w przestrzeni miejskiej.


SM/TJ


Więcej na ten temat


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia