EMPIK w Galerii Wileńskiej

Dodano: 10.08.2016, modyfikacja: 10.08.2016
Długo oczekiwany przez klientów EMPIK dołączył do grona najemców Galerii Wileńskiej. Uroczyste otwarcie odbyło się w środę, 10 sierpnia br. Nowy salon został zlokalizowany na drugim piętrze Galerii Wileńskiej, na powierzchni 317 mkw., dotychczas zajmowanych przez dwa lokale.

Sklep Empik przy Targowej 72
EMPIK to kilkadziesiąt tysięcy tytułów, wydawnictwa polskie i zagraniczne, klasyka i bestsellery. Na półkach salonu można znaleźć literaturę dla dzieci, młodzieży i dorosłych, od bajek przez sensację, aż po biografie. EMPIK to również prasa, płyty, filmy, programy multimedialne, gry komputerowe i planszowe, największa oferta art. papierniczych i malarskich. W salonie nie brakuje gadżetów i oryginalnych pomysłów na prezent. Klienci mogą kupić tutaj bilety na imprezy kulturalne i rozrywkowe oraz uczestniczyć w spotkaniach z ludźmi kultury, sztuki, rozrywki. Produkty, które nie są dostępne w danym momencie na półce, można zamówić w Punkcie INFO i zostaną one dostarczone do salonu w przeciągu maksymalnie 96 godzin.

W ostatnim czasie w Galerii Wileńskiej miało miejsce kilka znaczących otwarć. Do grona najemców dołączył mBank, który oferuje usługi bankowe zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych, a także bankomat i wpłatomat mBanku, dostępny niezależnie od godzin otwarcia placówki. Na mapie kulinarnej Wileńskiej pojawiła się Kuchnia Express Marche, zlokalizowana w food courcie, która zaprasza na menu inspirowane kuchniami świata. Nowością jest także samoobsługowa drukarka Zeccer, znajdująca się w pobliżu restauracji McDonald’s. Po zainstalowaniu oprogramowania na smartfonie, umożliwia ona drukowanie bezpośrednio z maila czy galerii zdjęć.Kolejne otwarcie w Galerii Wileńskiej już wkrótce.

JB/MP/TJ

Więcej na ten temat

Wasze komentarze

64x64

olo napisał:

Naprawdę,jest się z czego cieszyć? Najwyższe ceny,najbardziej niekompetentna obsługa(do tego źle wynagradzana),chaos,mydło i powidło a nie "salon".
2016-08-10 13:53

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia