Dzielnica pomoże lokatorom Targowej 17

15.03.2018
- W związku z katastrofalną sytuacją kamienicy przy Targowej 17 i brakiem działań właściciela budynku, podjąłem decyzję o natychmiastowym przeniesieniu rodzin ze skierowaniami do mieszkań hotelowych, gdzie bezpiecznie poczekają na remonty wskazanych mieszkań zastępczych - poinformował burmistrz Pragi Północ Wojciech Zabłocki.

Mieszkańcy Targowej 17 otrzymają pomoc


Życie bez bieżącej wody

W zreprywatyzowanej przedwojennej kamienicy przy Targowej 17 mieszka kilka rodzin. Wszystkie od początku marca br. nie mają dostępu do wody w mieszkaniach. Życie w takich warunkach jest bardzo trudne, a spółka Feniks, która jest właścicielem budynku aby poprawić ich sytuację zdecydowała się jedynie na uruchomienie w lokalu na parterze punktu do czerpania wody. Dalsze prace są przewidziane w trakcie gruntownego remontu, do którego nie ma jeszcze wszystkich pozwoleń.


TJ

Więcej informacji


Obiekty

Wasze komentarze

64x64

warszawianka napisał:

Może niech pójdą do pracy jak większość warszawiaków i zarobią sobie na wynajęcie mieszkania z ciepłą wodą? Czy będziemy teraz szukać winnych i się użalać?
2018-04-06 21:03

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia