Biedronka w Koneserze już otwarta!

26.07.2018
W czwartek, 26 lipca br., o godz. 7:00 został otwarty nowy sklep Biedronka w Warszawie przy placu Konesera 9. Placówka zlokalizowana jest w Centrum Praskim Koneser - kompleksie wielofunkcyjnym, powstałym na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek. Ta prestiżowa lokalizacja z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnością.


Sklep Biedronka w Koneserze znajduje się na parterze budynku O – Laboratorium, położonego od strony ulicy Białostockiej. Placówka została zaprojektowana według nowoczesnych standardów obowiązujących dla sieci Biedronka i oferuje klientom salę sprzedaży o powierzchni 340 m2. Klienci mogą korzystać z obszernego parkingu podziemnego.

– Cieszymy się, że mogliśmy otworzyć sklep w tak prestiżowej lokalizacji, w sercu warszawskiej Pragi. Nasza placówka doskonale wpisuje się w klimat i architekturę Centrum Praskiego Koneser – inwestycji, która podobnie jak Biedronka stawia na nowoczesność, nie zapominając o tradycji – mówi Dariusz Blaut, starszy menedżer ds. sprzedaży, odpowiedzialny za Biedronkę w Koneserze.

Z okazji otwarcia Biedronki w Koneserze przygotowano specjalną ofertę produktów w atrakcyjnych cenach, która obowiązuje przez 7 dni od daty otwarcia lub do wyczerpania zapasów i została zaprezentowana w specjalnym folderze. Dodatkowo w dniu otwarcia klienci mogą wziąć udział w degustacji produktów. Dla najmłodszych przygotowano także animacje oraz gry i zabawy. Miły nastrój stworzy także proponowana przez DJ-a muzyka.

Nowy sklep Biedronka na warszawskiej Pradze-Północ będzie czynny od poniedziałku do soboty od 7:00 do 22:00, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00.

Inwestycja Centrum Praskie Koneser jest realizowana przez Grupę Liebrecht & wooD oraz BBI Development S.A. w kwartale ulic Ząbkowskiej, Markowskiej, Białostockiej i Nieporęckiej w Warszawie. Zakłada rewitalizację oraz nadanie nowych funkcji obiektom wchodzącym w skład dawnej Warszawskiej Wytwórni Wódek. Koneser jest pierwszym w Polsce, wielofunkcyjnym centrum lifestylowym. Działają już tutaj Campus Warsaw, inicjatywa Google dedykowana start-upom, pierwsze na świecie Muzeum Polskiej Wódki, restauracje i bary oraz biura. W Koneserze znajdzie się hotel Moxy Warsaw Praga (marka Marriott International), Centrum Medyczne Damiana, liczne punkty handlowe, usługowe i gastronomiczne, powierzchnie konferencyjno-wystawiennicze oraz otwarty plac Konesera, przeznaczony w szczególności na wydarzenia kulturalne, pokazy, jarmarki i pikniki.

Więcej informacji o inwestycji Centrum Praskie Koneser znaleźć można na stronie www.koneser.eu, a o ofercie sieci Biedronka na stronie www.biedronka.pl.


IP


Więcej na ten temat


Firmy

Wasze komentarze

64x64

mieszkaniec napisał:

Bardzo byłem zaskoczony gdy się dowiedziałem o tym że Koneser będzie rewitalizowany gdy usłyszałem o tym kilka lat temu. Dziś uważam że mimo że niektóre prace jeszcze tam trwają to już jest naprawdę dużym sukcesem i powodem do zadowolenia dla mieszkańców. Dokładnie jednym z nich jest otwarcie wielu punków przeznaczonych dokładnie dla nich takich jak wspominana Biedronka. Tek kwartał połączył naprawdę wiele funkcji i tak właśnie powinno się w Warszawie budować!
2018-08-22 22:30
64x64

maxxxx napisał:

Koneser pomału staje się dla Pragi znów jednym z najważniejszych miejsc. Fajnie że będzie łączyć tak wiele funkcji które są dostępne dla wszystkich mieszkańców Pragi. Biedronka, muzeum , sklepy, biura itp. to naprawdę chyba największe wielofunkcyjne miejsce i można być z niego dumnym bo przyciągnęło w swoje mury naprawdę najbardziej znane marki z Polski i świata.
2018-08-22 21:49

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia