To ostatnie chwile Tesco na Stalowej

Dodano: 10.01.2020, modyfikacja: 10.01.2020
Jeszcze tylko dziś i jutro będzie można zrobić zakupy w markecie Tesco przy przy Stalowej 60/64 na Pradze Północ. Po 11 stycznia miejsce przejmie Kaufland, który planuje otwarcie nowego sklepu na początku lutego 2020 roku.
18 lat na Pradze

Tesco w tej lokalizacji prowadziło działalność długo, bo aż 18 lat i jak pamiętamy zajęło miejsce po hipermarkecie HIT. Wraz z zamknięciem sklepu  przestanie także istnieć mieszcząca się na parkingu supermarketu stacja benzynowa Tesco.


TJ

Więcej na ten temat


Obiekty

Wasze komentarze

64x64

Mila napisał:

Wystarczyłoby tylko zrobić przejście od małej Radzymińskiej, przystanek komplementarny do tego przed TESKO - i atrakcyjność lokalizacji szybuje! Przedziwne, że prywatni inwestorzy nie dogadali się z miastem i nie zadbali o ten "drobny szczegół", dzięki któremu zyskaliby bezpośrednie połączenie z wielotysięcznym osiedlem RSM Praga i atrakcyjne, autobusowe, z Targówkiem i innymi częściami Pragi. Bez takiej inwestycji wielki potencjał tego miejsca przepadnie.
2020-01-15 10:25
64x64

Bekiesz napisał:

Dramatycznie zła lokalizacja tego sklepu, podważa sens jego istnienia w jakiejkolwiek formie. Z Pragi nie ma jak tam dojechać miejską komunikacją a jest jak wrócić. Z Targówka-na odwrót, można łatwo dojechać, nie ma jak wrócić. Dojście do stacji metra Szwedzka jest takie,że powinno się pokazywać je jako wzór nieudacznictwa i złej woli projektantów i urzędników. Każda firma, która zdecyduje się tam prowadzić działalność handlową, będzie dokładać do tego interesu.
2020-01-10 12:21

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia