Mural "Molozol, Muchozol, Sanitozol" w rejestrze zabytków

Dodano: 10.07.2020, modyfikacja: 28.10.2020
- Mamy kolejny zabytek na Pradze. Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków wpisał do rejestru zabytków ruchomych wielkoformatową reklamę środków chemicznych "Molozol, Muchozol, Sanitozol", która znajduje się na ścianach oficyny przy ul. Targowej 22.

Mural przy Targowej 22 chroniony
A cóż to za reklama?

- Skaryszew z kolejnym zabytkiem, tym razem ruchomym! Do rejestru zabytków trafił mural reklamowy z lat 70. "Molozol, Muchozol, Sanitozol" na Targowej 22. A cóż to za reklama? Wszystkie trzy to środki chemiczne przeciwko owadom  - Nie tylko sam mural zasługuje na uwagę, ale co bardziej ciekawym proponuję pooglądanie, jak wyglądały opakowania tych preparatów. U mnie osobiście wygrywa spray Sanitozol - mówi Monika Wesołowska będąca jednocześnie społecznym opiekunem zabytków.

Szansa na odnowienie

Dziś mocno już zniszczona reklama ma szansę na odnowienie, ponieważ w tegorocznym Budżecie obywatelskim znalazł się projekt jej poświęcony. Zachęcamy do głosowania!


TJ

Więcej na ten temat


Obiekty

Wasze komentarze

64x64

greg napisał:

przyjdzie deweloper i budynek rozwali
2020-07-13 14:28

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia