Zrujnowany "Dworek" przy Radzymińskiej będzie znów piękny

Dodano: 25.02.2021, modyfikacja: 25.02.2021
Spółka Nordic House Deweloper przystąpiła do renowacji jednego z najstarszych domów na terenie Szmulowizny. Zrujnowany "Dworek" przy Radzymińskiej 49 będzie wkrótce będzie cieszył oko ponownym pięknem.

Radzymińska 49 wraca do życia
Jak Feniks z popiołu

Kiedy na początku 2018 roku zawaliła się ściana budynku, wzbudziło to u wielu osób ogromny żal, że tak piękny - ponad 150 - letni obiekt może ulec całkowitemu zniszczeniu. Tak się na szczęście nie stanie, gdyż Spółka Nordic House Deweloper znana z kilku projektów deweloperskich na Pradze będzie odpowiedzialna za przywrócenie budynku do dawnej świetności. Dodatkowo oprócz dworku od strony Grodzieńskiej zostanie wzniesiony budynek mieszkalny z usługami w przyziemiu.
TJ

Więcej informacji


Obiekty

Wasze komentarze

64x64

Garniturek napisał:

Te, Gall Anonim, a co ci tak wesoło? Deweloper za darmo nie robi, stratny na tym też nie będzie, więc chyba raczej ważne żeby nie robił wałków na zbytkach? Tzn nie dla ciebie, ale dla normalnej części społeczeństwa przestrzeganie prawa zwykle ma znaczenie
2021-03-05 16:11
64x64

Gall Anonim napisał:

Panie Ogórek a co to ma do rzeczy ? Po pierwsze nie wiemy czy to prawda a po drugie kogo to obchodzi. Zamiast cieszyć się są ludzie którzy za własne pieniądze remontują to co było zaniedbane i niszczone przez wiele lat to zawsze znajdzie się jakiś Ogórek który wyskoczy i hasłem z doopy probuje cos namieszać. Brawo, jak chciałeś Pan zabłysnąć to trzeba było posypać się brokatem:)
2021-03-01 06:17
64x64

Darek Ogórek napisał:

Szkoda, że autor o nałożonej przez konserwatora zabytków na inwestora karze w wysokości 400 000 zł nic nie wspomina za prowadzenie robót budowlanych bez pozwolenia konserwatorskiego.
2021-02-25 19:58

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia