Nowe miejsce: Kawiarnia Międzypokoleniowa. Miejsce przyjazne i otwarte

Dodano: 14.09.2021, modyfikacja: 14.09.2021
W zmodernizowanej w ramach Zintegrowanego Programu Rewitalizacji kamienicy przy Stalowej 29 została wczoraj otwarta Klubokawiarnia Międzypokoleniowa. Podczas wczorajszego otwarcia odbyło się również głosowanie na nazwę klubokawiarni. Spośród propozycji zgłoszonych przez mieszkańców Stalowej zwyciężyła nazwa NASZA.
fot. Na_prawa Warszawa

Klubokawiarnia Międzypokoleniowa "Nowa"

W kawiarni będzie można się napić kawy, ale to przede wszystkim będzie to miejsce do spędzania czasu wolnego dla osób w każdym wieku. Przy Stalowej 29 odbywać się będą działania animacyjne, spotkania sąsiedzkie, zajęcia rozwijające pasje i wiele innych. Każdy mieszkaniec i każda mieszkanka może zaproponować swój pomysł na działanie. "Nasza" klubokawiarnia prowadzona przez Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie.

Kawiarnia jest czynna od poniedziałku do piątku od 9.00 do 19.00


fot. Na_prawa Warszawa

Stalowa 29

Adres Stalowa 29 to projekt prawdziwie wielopokoleniowy. Na wyższych piętrach kamienicy mieści się 12 mieszkań - przede wszystkim zamieszkiwanych przez seniorów - oraz placówka opiekuńczo-wychowawcza "Stalówka". To pierwsza tego typu kamienica w Warszawie!

UM/NW/TJ

Więcej na ten temat


Obiekty


Firmy

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia