Tak może wyglądać ulica Okrzei. Więcej miejsca zyskają piesi i rowerzyści

Dodano: 20.05.2022, modyfikacja: 20.05.2022
Na ostatniej sesji Rady Dzielnicy Praga Północ została zaprezentowana koncepcja przebudowy ulicy Okrzei. To pierwszy odcinek Praskiego Traktu Książęcego od Wybrzeża Szczecińskiego do ul. Targowej. Co zakłada projekt? To między innymi uspokojony ruch samochodowy, więcej zieleni, szerokie chodniki dla pieszych oraz ścieżki rowerowe dla rolkarzy i cyklistów.Wizualizacja: Urząd Dzielnicy Praga Północ/UM

Jak może wyglądać ulica Okrzei?

Rada Dzielnicy Praga Północ wyraziła pozytywne stanowisko wobec zaproponowanej koncepcji, wnosząc jednocześnie do Prezydenta m.st. Warszawy, by stała się ona elementem wyjściowym dla Zarządu Dróg Miejskich oraz Biura Architektury i Planowania Przestrzennego przy zapowiedzianej na najbliższe lata rewitalizacji ul. Okrzei.Pełna wizualizacja jest dostępna na stronie internetowej Urzędu Dzielnicy Praga-Północ:
https://pragapn.um.warszawa.pl/-/ulica-okrzei-w-nowej-odslonie


TJ/UM

Więcej na ten temat

Wasze komentarze

64x64

Prażanin napisał:

Jeżeli w projekcie nie poprawią organizacji ruchu, to będzie on ładną wizytówką dla turystów, ale porażką dla mieszkańców.
2022-05-23 14:02
64x64

Prażanin napisał:

Jeśli nie poprawią organizacji ruchu w projekcie, to będzie on ładną wizytówką przed turystami, ale porażką dla mieszkańców.
2022-05-23 13:46
64x64

Artur napisał:

Aktywistów znowu posrało???
2022-05-23 07:59

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia