Niewidzialna ręka zniszczyła parking

08.10.2013
Stan parkingu przy pętli tramwajowej na Gocławku znacznie się pogorszył. Błotnista breja lub - w czasie opadów deszczu - tworzące się wielkie rozlewiska to wyzwania, z jakimi muszą się zmierzyć parkujący w tym miejscu kierowcy.

Parking przy pętli tramwajowej na Gocławku
Parking dla odważnych

Ogólnodostępny bezpłatny parking na około 20 aut w przeciągu ostatnich lat tylko raz przeszedł niewielki kosmetyczny zabieg podnoszący jego opłakany stan techniczny - mianowicie w 2009 roku na całym jego terenie wysypano tłuczeń drogowy, którego zadaniem było ustabilizować grząski teren.

Niestety już w połowie br. pojawiły się duże nierówności, w których zaczęła zbierać się woda i jest w nich obecna nawet przez kilka dni ponieważ... teren parkingu nie posiada odwodnienia.

Niewidzialna ręka?

12 września br. przez około godzinę na terenie parkingu były prowadzone jakieś prace. Z relacji świadków wynika iż była obecna koparka i ciężarówka. Niestety nie sposób dziś ustalić jakie roboty zostały wykonane i na czy zlecenie gdyż np. Dzielnica stanowczo zaprzecza jakoby był to ktoś od nich. Niestety po "wizycie" ekipy "naprawczej" parking wygląda opłakanie i przypomina polne drogi. Co więcej można odnieść wrażenie iż usunięto cześć obecnego wcześniej tłucznia... hmm...


TJ

Więcej na ten temat


Galeria


Fatalny stan parkingu na Gocławku

Wasze komentarze

64x64

warsi napisał:

Po prostu ukradli tłuczeń, ot polska rzeczywistość.
2013-10-13 17:17
64x64

Piotr napisał:

A kto w ogóle powiedział, że tam jest parking? Po prostu ludzie zaczęli tam parkować...
2013-10-08 15:12

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia