Niewidzialna ręka zniszczyła parking

Dodano: 08.10.2013, modyfikacja: 08.10.2013
Stan parkingu przy pętli tramwajowej na Gocławku znacznie się pogorszył. Błotnista breja lub - w czasie opadów deszczu - tworzące się wielkie rozlewiska to wyzwania, z jakimi muszą się zmierzyć parkujący w tym miejscu kierowcy.

Parking przy pętli tramwajowej na Gocławku
Parking dla odważnych

Ogólnodostępny bezpłatny parking na około 20 aut w przeciągu ostatnich lat tylko raz przeszedł niewielki kosmetyczny zabieg podnoszący jego opłakany stan techniczny - mianowicie w 2009 roku na całym jego terenie wysypano tłuczeń drogowy, którego zadaniem było ustabilizować grząski teren.

Niestety już w połowie br. pojawiły się duże nierówności, w których zaczęła zbierać się woda i jest w nich obecna nawet przez kilka dni ponieważ... teren parkingu nie posiada odwodnienia.

Niewidzialna ręka?

12 września br. przez około godzinę na terenie parkingu były prowadzone jakieś prace. Z relacji świadków wynika iż była obecna koparka i ciężarówka. Niestety nie sposób dziś ustalić jakie roboty zostały wykonane i na czy zlecenie gdyż np. Dzielnica stanowczo zaprzecza jakoby był to ktoś od nich. Niestety po "wizycie" ekipy "naprawczej" parking wygląda opłakanie i przypomina polne drogi. Co więcej można odnieść wrażenie iż usunięto cześć obecnego wcześniej tłucznia... hmm...


TJ

Więcej na ten temat


Galeria


Fatalny stan parkingu na Gocławku

Wasze komentarze

2013-10-13 17:17 warsi napisał:
Po prostu ukradli tłuczeń, ot polska rzeczywistość.
2013-10-08 15:12 Piotr napisał:
A kto w ogóle powiedział, że tam jest parking? Po prostu ludzie zaczęli tam parkować...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii


wstecz