Autobusy wróciły na Chrzanowskiego

21.12.2013
Od soboty, 21 grudnia br. w związku ze zbliżającym się końcem remontu ulicy Chrzanowskiego autobusy linii 123 wróciły na swoją trasę podstawową: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) - … - Wiatraczna - Chrzanowskiego - Mińska - Stanisławowska - Mińska - DW. WSCHODNI (LUBELSKA).

Linia 123 na ulicy Chrzanowskiego


Linia 173 do Dworca Wschodniego

Linia 173 - od 21 grudnia br. – będzie kursowała na trasie wydłużonej STARA MIŁOSNA - DW. WSCHODNI (LUBELSKA). Jednocześnie autobusy linii 123 wrócą na trasę podstawową.

Od soboty, 21 grudnia, autobusy linii 173 będą kończyły kursy przy Dworcu Wschodnim, od strony ulicy Lubelskiej. Będą kursowały trasą: STARA MIŁOSNA - … - Grochowska - Wiatraczna – Dwernickiego - Podskarbińska - Mińska - Stanisławowska (powrót: Stanisławowska) – Mińska – Chodakowska - Żupnicza - Bliska - DW. WSCHODNI (LUBELSKA).

Wydłużenie trasy poprawi ofertę komunikacyjną skierowaną do osób mieszkających przy ulicy Dwernickiego i sąsiadujących z nią ulicach. Linie 173 i 315 (STARA MIŁOSNA - DW. WSCHODNI (LUBELSKA)) wspólnie zapewnią na odcinku WIATRACZNA - DW. WSCHODNI (LUBELSKA) cztery kursy na godzinę w godzinach szczytu komunikacyjnego oraz dwa kursy w pozostałych godzinach. 

Aby utrzymać całotygodniowe połączenia ulicy Dwernickiego z Dworcem Wschodnim oraz rondem Wiatraczna, Zarząd Transportu Miejskiego podjął decyzję o wydłużeniu do Dworca Wschodniego – ulicą Dwernickiego - trasy linii 173.

ZTM/TJ

Więcej na ten temat


Wasze komentarze

64x64

modylek napisał:

Po Chrzanowskiego jeździ się slalomem jak nie ma żadnych aut na jezdni. Jak z przeciwnej strony jedzie auto to jesteśmy skazani na jazdę po wystających włazach studzienek. Firma remontowa beznadziejna. Remontowali całą jesień w bardzo wielkim bałaganie. na wyremontowanych odcinkach zostawiali kawałki kostki brukowej, śmieci i butelki po alkoholu. Posprzątali - z łaski - tuś przed zimą i niedokładnie. Nadal w ułożonych chodnikach mamy dziury i niedoróbki. Na wiosnę będą wycinać (zgodnie z planem) stare drzewa. Oznacza to dewastację tego co zrobili - kostka brukowa wokół drzew - i późniejsze poprawianie tego co się już zrobiło i następnie popsuło.
2014-03-10 09:45
64x64

prażanka napisał:

Proponuję p. architektowi i wykonawcy przejazd tą ulicą,te studzienki -faktycznie- MAKABRA,a placki z asfaltu niewiele pomogą,nawet odbierający wziął grubą kasę za MEGA bubel, jak Urząd zapłaci kilka razy za naprawę zawieszeń samochodu to może to poprawią,choć powinna być gwarancja na wykonanie prac.
2013-12-27 17:48
64x64

PLA napisał:

Beznadziejna sprawa. Po remoncie ulicy ubylo tak z polowę miejsc do postawienia auta ... nie wiem jak to sie udalo, ale tak jest!
2013-12-27 15:37
64x64

kitek napisał:

remont??? chyba jakaś farsa..jechałam wczoraj, można urwać zawieszenie..poza tym na zdjęciu widać ,,piękne' studzienki..brak podjazdów dla wózków przy pasach..tragedia!!!..kto to k***a zatwierdził???..
2013-12-27 13:00
64x64

Grochowiak napisał:

Remont dobiega końca?! To ja zapraszam na przejażdżkę pełną niedoróbek, "wyremontowaną", a raczej solidnie spartaczoną ulicą. Nawet na powyższym zdjęciu widać wystające ponad poziom ulicy studzienki, wokół których różnicę poziomów nieudolnie próbowano zniwelować za pomocą placków asfaltu; tak jest na całej długości jezdni, jak również na jej krawędziach. Zapraszam też na przechadzkę chodnikiem przy bloku Chrzanowskiego 7, który nijak nie trzyma osi (nie, nie musi omijać jakichś przeszkód terenowych); uważajcie tylko, aby nie wpaść w tworzące się po nawet niewielkim deszczu kałuże, powstające na źle zniwelowanym terenie. Pomijam już skandaliczną likwidację wielu miejsc parkingowych na rzecz bezsensownych mini trawniczków usytuowanych w bezpośrednim sąsiedztwie krawężnika (już widzę jak coś tam będzie rosło; zasolenie nie pozwoli) przy równoczesnym zamknięciu dwóch parkingów strzeżonych, a w bliskiej perspektywie powstanie nowego osiedla na terenie byłej bazy MPT, co raczej nie wpłynie pozytywnie na dostępność miejsc parkingowych. Przed remontem nie było większego problemu ze znalezieniem miejsc parkingowych, obecnie nawet w weekend znalezienie miejsca graniczy z cudem.
2013-12-21 14:56

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia