Dłuższe parkowanie w Galerii Wileńskiej płatne

01.07.2015
Od 1 lipca za postój samochodu na parkingu Galerii Wileńskiej, dłuższy niż trzy godziny, kierowcy będą musieli zapłacić. W weekendy parking będzie bezpłatny.

Wjazd na parking Galerii Wileńskiej od strony ulicy Białostockiej

"W trosce o Państwa komfort"

O planowanych zmianach informowaliśmy już kilka tygodni temu. Po przygotowaniach władze największej galerii handlowej na Pradze Północ wprowadziły od dziś opłaty za parking dla osób robiących zakupy dłużej niż trzy godziny.

Profesjonalne parkometry zainstalowano przy wjeździe i wyjeździe z garażu. Opłaty mają uderzyć po kieszeni osoby, które na parkingu centrum handlowego zostawiają swoje auta na wiele godzin.

Do 3h i w weekendy parking jest bezpłatny

"Z naszych badań marketingowych wynika, że trzy godziny jest to przynajmniej dwukrotnie więcej niż klient spędza w galerii." - mówi o planowanych zmianach Filip Kryłowicz, dyrektor Galerii Wileńskiej.

TJ

Więcej na ten temat


Wasze komentarze

64x64

Ktoś napisał:

Oczywiście, że nie jest jedyny, Galeria Mokotów ma również płatny parking :) Jak już się wypowiadacie swoje mądrości to proszę sprawdzcie co piszecie :) Pozdrawiam
2015-07-06 17:21
64x64

MS napisał:

Bardzo słusznie, to nie jest "parkuj i jedź" ludzie zostawiają auta i idą do metra, zakupów nie da się zrobić. Ostatnio przejechałam parking i pojechałam zrobić zakupy do innego centrum.
2015-07-03 10:20
64x64

Ela napisał:

WRESZCIE!! Znalezienie miejsca od 9 do 17 żeby zrobić zakupy graniczy z cudem. Teraz pracujący w biurowcach, którzy głównie okupują parking, albo zapłacą, albo będą parkować po sąsiedztwie. P.S. Jestem po operacji nogi i dojście do wejścia do centrum z najdalszego miejsca na parkingu jest naprawdę trudne. I nie zazdroszczę ludziom z małymi dziećmi.
2015-07-02 19:26
64x64

IQ napisał:

jest to jedyny market w Warszawie z płatnym parkingiem, Zapraszam do Arkadii, Blue City czy nawet Złotych Tarasów o wiele bardzie ekskluzywnych sklepów niż wileniak, tam nie trzeba będzie robić zakupów i nerwowo zerkać na zegarek czy już przekroczyliśmy limit 3h czy jeszcze nie.
2015-07-02 11:48

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia