Drabinki, huśtawki, tunel i inne atrakcje w Psim Parku przy Stalowej

22.03.2016
Pomiędzy ulicami Stalową i Strzelecką na Pradze Północ powstał atrakcyjny wybieg dla psów. Budowa Psiego Parku to jeden ze zwycięskich projektów ubiegłorocznej edycji budżetu partycypacyjnego.Zapraszamy!

Właściciele czworonożnych przyjaciół mogą miło spędzić czas ze swoimi pupilami. Na wybiegu są drabinki, huśtawki, tunel, płotki, obręcze do skoków, ścieżka "slalom", palisada i kładka. Jest też specjalne zadaszone miejsce odpoczynku dla właścicieli psów.

Ogrodzony wybieg zlokalizowany w pobliżu zajezdni autobusowej "Stalowa" ma około 1500 m2 powierzchni. Jednocześnie może na nim przebywać do 18 psów.

"Zapraszamy do korzystania z wybiegu. Oczywiście, obowiązuje zasada sprzątania po swoim pupilu." - mówi Beata Bielińska-Jacewicz, rzecznik prasowy Urzędu Dzielnicy Praga Północ.


TJ

Więcej na ten temat

Wasze komentarze

64x64

Zuza napisał:

Z tego co tu napisane, wychodzi, że teraz lepiej psem lub burą suką się urodzić, niż ludzkim dzieckiem. No ależ cóż! Ktoś wymyślił - ktoś to stworzył - ktoś zarobił! Pies Wam mordę lizał
2016-03-23 23:26
64x64

praszka napisał:

A tras rowerowych na Kłopotowskiego i Okrzei z budżetu 2014 jak nie było tak nie ma. Prędzej Galas i HGW zemrą niż te trasy powstaną.
2016-03-22 09:37

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia