Zamknięta Markowska. Z Grochowa na Pragę w godzinę!

17.07.2014
Zamknięcie ulicy Markowskiej uniemożliwiające jazdę w kierunku Szmulowizny i dalej Targówka spowodowało bardzo duże utrudnienia w tym rejonie Pragi Północ. "Korek na Ząbkowskiej od 6:30 do 20:00, klient do nas jechał z Grochowa GODZINĘ ... masakra!" - alarmuje prywatny przedsiębiorca z Ząbkowskiej.   
 
Zamknięta ulica Markowska
Targowa w korku

Objazd wytyczony i tak już znacznie obciążoną ulicą Targową spowodował, iż przejazd w sumie krótkiego odcinka tej ulicy od Kijowskiej do Ząbkowskiej znacznie się wydłużył. Sytuacja oczywiście znacznie się pogarsza w porannym i popołudniowym szczycie komunikacyjnym. Jeśli do tego jeszcze dołożyć częściowo zamknięte Rondo Wiatraczna, można rozważyć zostawienie samochodu na parkingu lub głęboko się zastanowić czy remont komory ciepłowniczej nie mógł być wykonany w innym terminie.

Droga przez trawnik

Ci, którzy nie chcą stać w korku i dobrze znają zakamarki osiedla Kijowska próbują innych rozwiązań.

"Widzieliście może co się dzieje z powodu utrudnień na Ząbkowskiej? Olbrzymia część samochodów skraca sobie drogę przez trawnik pomiędzy przedszkolem na Markowskiej a długasem na Ząbkowskiej lub z drugiej strony chodnikiem między przedszkolem a placem zabaw. Wczoraj był istny koszmar, była zawiadamiana policja i straż miejska. Policja jak zwykle olała sytuację a straż miejska przyjechała, wystawiła dwa mandaty i pojechała sobie. Dzieci na rowerach, ganiające się w berka, matki z wózkami a pomiędzy nimi sznur samochodów. Cudownie!" - pisze do nas internautka.

Utrudnienia do połowy sierpnia


Prace przy komorze ciepłowniczej potrwają do połowy sierpnia.


TJ

Więcej na ten temat


Wasze komentarze

64x64

skuterem napisał:

A gdybym miał jeździć po mieście w korkach... Tyl-ko skuterem ;-)
2014-07-19 00:05
64x64

mocno-wkurzona napisał:

nie dośc że najmniej potrzebna na markowskiej sciezka rowerowa juz spowalnia przejazd ulica to jeszcze jej zamkniecie .... jakas masakra , zebym czekala w kolejce do wjazdu na parking przy wlasnym bloku ??? ludzie komus sie chyba w dupie poprzewracalo , samochody jezdza teraz wszedzie jak by otworzyc klatki to i by przez piwnice jezdzili jak by mogli, a od czego jest policja? w markowska skrecic mozna to niech stanie jeden i zrobia chociaz wahadlówke albo na czas remontu zmienia kierunek jazdy na brzeskiej i byloby jako tako . ale najlepiej siedziec za biurkiem na dupie i brac nie male pieniazki za pomysly do bani , a poszkodowani ludzie ktorzy naprawde ciezko na to pracuja bo znaszych podatkow im do kieszonek leci!!!!
2014-07-18 13:59
64x64

victor napisał:

O ile się nie mylę to nie tak dawno zmieniano całą nawierzchnię na ul Markowskiej i już mamy jeden "rów" przy nowym bloku - kładli nitkę wodociągu do nowego budynku a teraz kolejny . Może ktoś by pomyślał przed położeniem nowego asfaltu , że najpierw trzeba wymienić kanalizację czy rury . A może ktoś za to zwróci pieniążki
2014-07-17 13:35

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia