Chcą przywrócić przejście dla pieszych przy ulicy Rzeszotarskiej

24.11.2014
Mieszkasz na Pradze lub podróżujesz z Pragi na Targówek i dalej? Masz dość nielegalnego przekraczania Al. Solidarności za Dw. Wileńskim? A może dostałeś mandat za przekroczenie Al. Solidarności w miejscu, gdzie do niedawna funkcjonowało przejście dla pieszych?

Zlikwidowane przejścia dla pieszych przy ulicy Rzeszotarskiej, fot. Maciej


Apel o przywrócenie przejścia dla pieszych

Pomóż nam w przywróceniu przejścia dla pieszych, a także przystanku autobusowego „Rzeszotarskiej” w kierunku Targówka! Pod linkiem znajduje się petycja skierowana w tej sprawie do Zarządu Dróg Miejskich i Zarządu Transportu Miejskiego.

Możesz pomóc w prosty sposób – wystarczy wydrukować petycję, następnie zebrać podpisy rodziny, znajomych, sąsiadów. Wypełnioną kartę można wysłać skanem na kpsm84@gmail.com lub na TargowaDlaLudzi@gmail.com. Poprzez te maile możemy się również umówić na odbiór oryginałów.

Uwaga: podpisy zbieramy do 30 listopada.

Krzysztof Michalski, Konrad Marczyński, PSM Michałów/Targowa 2.0

Więcej na ten temat


Wasze komentarze

64x64

Lcf napisał:

I co dalej, sprawa utknęła - od października 2014 r. Chyba czas samemu udać się nocą z farbą, obcęgami do drutu i wziąć sprawę w swoje ręce :-)
2015-06-18 23:09
64x64

Maciwj napisał:

Brawo!!! Moja interwencja poskutkowała :) Dziękuję i biorę się za zbieranie podpisów :D (zdjęcie też moje) :)
2014-11-25 17:14

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Twoja-Praga.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii

Polub nasz fanpage i bądź na bieżąco

Polecamy

Bezpłatne ogłoszenia